MFK Trutnov "B" - Tatran Hostinné 6:0 (3:0)

Sestava:    Zítko - Horák L. - Šmucer, Valeš, Kracík D. (68. Slavík M.) - Brož, Jakoubek, Kracík L., Pištora (46. Bartůněk) - Maličký (46. Valášek),  Polák R. (76. Purkert)

Branky: 7. a 43. Tauchman, 55. a 90. Doubic, 27. Štěpánek, 77. Landa

ŽK: 0:1 (34. Kracík D.)

Rozhodčí: Pešava – Bečvář, Pálka

Diváků: 80

Není co hodnotit. Vybrali jsme si den blbec, když jsme předvedli nejhorší výkon sezóny a Trutnovu cestu k vítězství velmi usnadnili. To, že se za krásného počasí hrálo na umělé trávě (což bych osobně zakázal), náš výkon neomlouvá. Po výsledcích ve Vrchlabí (4:0) a v Třebši (5:0) jsme dospěli až k tenisovému kanáru. Doufám, že tato geometrická řada skončí a nebude následovat nějaký tiebreak…

V prvním poločase naše mužstvo neexistovalo a nebýt několika zákroků gólmana Zítka, mohlo být skóre i vyšší než 3:0. Naši jedinou střelu na bránu vyslal ve 3.minutě Jakoubek…

Po změně stran jsme se sice herně zlepšili, ale v útoku jsme byli jaloví. Náš zmar dokládají i samostatné úniky Bartůňka a poté Poláka, které nedokázali správně zakončit. A tak zatímco jsme se trápili, domácí v pohodě navyšují skóre až na hrozivých 6:0.  Někteří naši hráči si musí uvědomit, že hrají 1.A třídu, a bez správného přístupu a maximálního výkonu to na body nikdy stačit nebude.

Šanci o nápravu budeme mít v sobotu 8.4., kdy na našem hřišti přivítáme mužstvo Sokola Třebeš, výkop je v 16,30 hod. V tradičních předzápasech nejprve vyzvou starší žáci Stěžery (12,00) a dorostenci se utkají s Rudníkem (14,00).