Tatran Hostinné - Sparta Úpice 2 : 1 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 21.08.2016 11:08

Vyrovnané bojovné utkání se šťasnějším koncem pro Tatran....

Tatran Hostinné                    2                                                                                                                                     Sparta Úpice                          1           Poločas  1 : 1

Sestavy:

Tatran Zítko Jan - Kracík David, Rodr Adam, Horák Luboš, Polák Dominik - Bartůněk David (78.Slavík Michal ), Kracík Luboš, Marek Josef ,Pištora Zdeněk (64. Šmucer Pavel), Polák Roman (4. Brož Marcel), Jakoubek Martin

Úpice: Dytrych Milan - Pich Jaroslav (40. Brus Tomáš), Černý Radek, Kejzlar Pavel, Biederman Ondřej - Hanzlík Milan, Šulitka Ondřej, Čáp Martin, Marel Jan, Skála Tomáš, Kovačík Roman (88. Peterka Jan)

Střelci

Tatran: 13´Bartůněk David , 87´Horák Luboš

Úpice: 20´Šulitka Ondřej

Karty : ŽK 3 : 2    ČK    0 : 0

Rozhodčí:  JANEČEK Štěpán, KLEČKA Ivan, BEČVÁŘ Lubomír             Delegát : Bez

Diváci : 210

Celý zápas se nesl v bojovném duch s vysokým nasazením od obou celků. Do vedení jsme se dostali ve 13 minutě , po centru do vápna se prosadil Bartůněk. Soupeř kontroval ve 20 minutě centrem z trestného kopu , špatně obsazený útočník Šulitka  prostřelil našeho gólmana. Další šance na obou stranách pak dokázali zneškodnit , někdy i s notnou dávkou štěstí, brankáři. Až v samém závěru utkání , po rohovém kopu , dokázal urostlý Horák propasírovat balón do sítě. Závěrečnému náporu hostí jsme odolali a mohli se radovat ze zisku všech bodů. Smolný okamžik zápasu přišel již ve čtvrté minutě pro Romana Poláka , který se zranil a bude nám chybět minimálně měsíc , přejeme mu rychlé a zdárné uzdravení . Zápas zkušeně odřídila trojice rozhodčích.

Příští týden v sobotu 27.8. zajíždí muži na Lokomotivu Hradec Králové, výkop je naplánován na 17.00 hod. . Na zápas bude pro hráče i fanoušky vypraven autobus , bližší informace o odjezdu zveřejníme jakmile budou k dispozici.