Tatran Hostinné - Jiskra Kocbeře 6:0 (4:0)

Sestava: Zítko (46.Balihar) - Brož (46.Andrýs), Slavík J., Polák D. - Horák L. (55.Slavík M.) - Valášek, Blažek, Kracík D. (46.Pištora), Šmucer - Rodr,  Jakoubek

Branky: 15. a 41. Šmucer, 43. a 68. Valášek, 35. Rodr, 89. Pištora

Rozhodčí: Klečka

Diváků: 35

V přípravném utkání jsme přivítali nováčka 1.B třídy, v jehož dresu se představili i bývalí hráči dorostu Tatranu - Matouš Blažek a Vašek Hanuš. Přestože obě mužstva nastoupila nekompletní a hrálo se za stálého deště, byly k vidění pohledné fotbalové akce. Úvodní čtvrthodina přinesla vzájemné oťukávání a hra se přelévala z jedné strany na druhou. V 15.minutě po přímáku Blažka střílel Horák a odražený míč uklidil Šmucer do sítě - 1:0. Pak přišla série našich šancí, ale žádná se neujala. Po gólu volala hlavně šance rychlonohého Valáška, který v úniku obešel i gólmana, ale z úhlu trefil jen tyč. Góly přinesla až závěrečná desetiminutovka první půle - a to hned tři. Nejprve vyslal Jakoubek do sóla Rodra a ten obstřelil gólmana - 2:0. Ve 41.minutě stejná situace jako u prvního gólu - tentokrát centroval Slavík, Horák střílí, gólman vyráží, Šmucer uklízí - 3:0. Dvě minuty na to se prosazuje Valášek po uvolnění Šmucerem - 4:0.

Druhý poločas už moc fotbalové krásy nepřinesl, na stále těžším terénu se spíše bojovalo o každý míč. Přesto jme se ještě dvakrát z brejků prosadili - v 68.minutě zvýšil Valášek na 5:0 a skóre uzavřel minutu před koncem Pištora. Naše obrana po celý zápas pracovala spolehlivě a něco málo co prošlo, vyřešili oba gólmani. Soupeři přejeme v krajské soutěži mnoho úspěchů.

Již v neděli 31.7. vstoupí naše mužstvo do Poháru hejtmana KFS a to na hřišti dalšího nováčka 1.B třídy Nové Paky. Výkop je v 17,30 hod., odjezd autobusu v 15,45 hod., sraz na Tatranu v 15,30 hod. Zváni jsou i všichni naši fanoušci.