Tatran Hostinné - MFK Trutnov C 2 : 1 ( 1 : 1 )
Aktualizováno: 30.05.2016 16:47

Za bojovnost a nasazení jsme si body zasloužili ……...

Tatran Hostinné                   2                                                                                                                                                                                                MFK Trutnov „C“                1           Poločas  1 : 1

Sestavy:

Tatran: Zítko - Kracík D., Horák L., Slavík J., Polák D.(46.  Pištora ) - Brož (52. Kosina), Kracík L.(78. Filcsák),Valeš, Šmucer(26. Valášek), Rodr, Jakoubek(90. Slavík M)

Trutnov: Votoček - Chvalina, Bělonožník, Jirka, Drtina - Rada, Zákravský, Horáček (65. Křížek), Vomočil (58.Bartůněk) - Kulda (74. Čalovka), Skuček (76. Žiga)

Střelci

Tatran: 12´+ 75´ Jakoubek

Trutnov: 45´Skuček

Karty : ŽK 2 : 1    ČK    0 : 0

Rozhodčí:  Stejskal L., Janota J., Skřivánek M.                     Delegát : Bez

Diváci : 95

Oboustranně bojovné utkání , ve kterém si oba celky dokázali vytvořit několik nebezpečných šancí. Gólmani se měli co otáčet . Skóre otevřel z trestného kopu Jakoubek, hosté vyrovnali gólem do šatny , po naší chybě v obraně zakončil Skuček. Ve druhé půli se opět prosadil Jakoubek , na jeho branku už Trutnovští nenašli odpověď , a tak zaslouženě bereme všechny body.

Podrobněji……..

Zamračená obloha a v dáli dunění bouřky , taková byla atmosféra před úvodním hvizdem rozhodčího otvírající derby s Trutnovem. Od  úvodních minut se hrál svižný a bojovný fotbal plný osobních soubojů. Útoky se přelévali z jedné strany na druhou. V 5´utekl po lajně P.Šmucer na jeho centr do vápna, ale nikdo nedosáhl. Pak se začal zastřelovat snajpr M.Jakoubek, jeho střelu z  9´ gólman , věkem ještě dorostenec , zneškodnil. O tři minuty později jsme zahrávali trestný kop z cca 25 m , k balónu se rychtovali D.Kracík a M.Jakoubek nakonec se rozeběhl druhý jmenovaný a střelou přes zeď překvapil J.Votočka (nebo gólman střelu podcenil) přestože předvedl v zápase spoustu pěkných zákroků nevyvaroval se  školácké chybě, když  mu balón  prošel pod nohou do brány 1:0. Trestné kopy byli v  podání Trutnova velkým nebezpečím pro náš celek (a že jich zahrávali celkem 10) přesvědčil se o tom  18´ náš gólman J.Zítko, když na si přetažený centr na zadní tyč  naskočil útočník  hostí a Honza jen reflexivně vyrazil. Když už se viděli hráči v kabině přišel útok hostí , prakticky ztracený balón na brankové čáře vybojoval dotírající útočník, poslal centr pod sebe na hranici malého vápna a nabíhající J.Skuček nedal gólmanovi šanci 1:1. Druhá půle , co se týče nasazení a bojovnosti se od první příliš nelišila. Oba celky si vypracovali několik velmi pěkných příležitostí , gólmani se měli co otáčet a museli předvést své umění. V 54´ po rohovém kopu jsme  ani přes  tři dorážky nedokázali dostat balón do sítě. V 63´musel robinsonádou vytahovat střelu Trutnova J.Zítko. Běžela 77´ J.Slavík našel na hraně vápna M.Jakoubka ten si balón ještě potáhl a křížnou střelou podél gólmana na zadní tyč zvýšil na 2:1. Tento výsledek se nám i přes závěrečný tlak Trutnova podařilo udržet a zaslouženě bereme všechny body.

Dovoluji si Vás tímto pozvat na příští týden , v sobotu  4.6.2016 od 17.00 hrajeme  na horké půdě Lokomotivy Hradec Králové . Oddíl kopané vypravuje na tento zápas , pro hráče a fanoušky , zdarma autobus.